Još dvoje preminulo od virusa korona u Severnoj Makedoniji

U Severnoj Makedoniji su umrla još dvojica obolelih od koronavirusa, starosti 31 i 91 godinu, tako da se broj umrlih od te zaraze popeo na šest.
Još dvoje preminulo od virusa korona u Severnoj Makedoniji
Foto: Pixabay
Obojica su umrla na Klinici za infektivne bolesti u Skoplju - jedan star 91 godinu koji je bio hospotaliziran osam dana i jedan 31-ogodišnjak, čija klinička slika je bila teška, rekao je ministar zdravstva Venko Filipče.
 
Ministar je objavio da je u posednjih 24 sata potvrđeno još 16 slučajeva zaraze koronavirusa, tako da je do podne 257 dijagnostikovanih.
 
Na Infektvnu kliniku u Skoplju su danas primljena tri pacijenta iz Skoplja i Kumanova i sada se tamo leči ukupno 49 ljudi, od kojih sedmoro ima težu kliničku sliku peumonije - upale pluća, a zasad niko nije na respiratoru.
 
Ministar je istakao da je klinička slika svih drugih pacijenata širom države (na kućnom lečenju) stabilna i da su u svakodnevnoj komunikaciji s lekarima, odnosno s lokalnim bolnicama.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Lukašenko pomilovao 18 političkih zatvorenika

Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko pomilovao je 18 političkih zatvorenika, čime je nastavio niz oslobađanja zarobljenika kako bi obnovio veze sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD).

Tramp: Kuba uskoro pada

Američki predsednik Donald Tramp kazao je da će uskori pasti i Kuba, a kada se to desi u Havanu će biti poslat državni sekretar Mark Rubio da završi posao.