U Austriji 229 novih slučajeva, preminulo troje

Drugi dan zaredom je dnevni broj novozaraženih u Austriji iznad 200.
U Austriji 229 novih slučajeva, preminulo troje
Foto: FoNet
Nakon što je juče bilo rekordnih 282, danas je registrovano 229 nova slučaja zaraze koronavirusom.
 
Trenutno u Austriji, prema podacima Ministarstva zdravlja, ima 1.824 aktivno obolelih, od kojih je 83 hospitalizovano, a 21 na intenzivnoj nezi..
 
Od početka epidemije u Austriji, krajem februara, pozitivno na korona virus testirano je 23.115 lica, od kojih je 20.627 izlečeno.
 
Broj umrlih porastao je za tri na 728.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Brajan Volš izboden u pritvoru

Brajan Volš, optužen da je ubio svoju suprugu Anu Volš, rodom iz Beograda, izboden je u zatvoru i prevezen u bolnicu u Bostonu, saopštio je njegov advokat.