U Severnoj Makedoniji dve osobe preminule, 108 novih slučajeva korone

Ministarstvo zdravlja Severne Makedonije saopštilo je da su testirana 1.902 uzorka na koronavirus i da je 108 pacijenata pozitivno.
U Severnoj Makedoniji dve osobe preminule, 108 novih slučajeva korone
Foto: Pixabay
Najviše obolelih je u Skoplju - 32, Štipu-20 i Gostivaru- 11. Dva pacijenta su preminula starosti od 64 i 72 godine, prenosi TV21.
 
Ukupan broj dijagnostikovanih od početka epidemije je 13.076, ozdravilo je 9.625, dok je registrovana 551 žrtva korona virusa.
 
U ovom momentu u Severnoj Makedoniji je aktivno 2.900 slučajeva.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Avganistan napao vojne položaje Pakistana

Avganistanska vojska je saopštila da je zauzela nekoliko baza i drugih objekata pakistanske vojske kako bi uzvratila na pakistanske napade na avganistanska pogranična područja ove nedelje.

Meksiko skraćuje radnu nedelju za osam sati

Meksiko je usvojio zakon kojim se postepeno smanjuje standardna radna nedelja sa 48 na 40 sati, iako kritičari strahuju da će smanjenje biti nadoknađeno povećanjem dozvoljenih prekovremenih sati.