Predsednica Evropske komisije u karantinu, bila u kontaktu sa kovid pozitivnom osobom

Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen je danas poručila da se povukla u samoizolaciju, jer je bila u kontaktu sa osobom zaraženom virusom korona.
Ursula fon der Lajen je navela da je u utorak bila na sastanku čiji je učesnik bila osoba za koju se u nedelju utvrdilo da je zaražena.
 
Prema rečima Ursule fon der Lajen, testiranje izvršeno u četvrtak je pokazalo da nije zaražena, ali će se i danas ponovo testirati, javlja AP.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Milanče

    05.10.2020 17:06
    pauza
    Baš mi je žao Ursule. sad će cela Evropska unija stati dok ona ne izađe iz karantina. A možda neće ni kretati kao ni do sada.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Jak zemljotres pogodio Japan

Snažan zemljotres pogodio je danas područje u blizini istočne obale japanskog ostrva Honšu, saopštio je Nemački istraživački centar za geofizičke nauke (GFZ).

Mađarska radi na odmrzavanju novca EU

Sa približavanjem kraja avgusta, što je rok da se Mađarskoj odmrzne više od deset milijardi evra iz fondova EU, vrhovni antikorupcijski organ te zemlje upozorava da bi to moglo da stvori nove mogućnosti za zloupotrebu.

SAD povećale sankcije Kubi

SAD povećavaju pritisak na Kubu dodatnim ekonomskim sankcijama na industrije u toj zemlji i proširenjem zakona kojim se zabranjuje Amerikancima da posluju sa kubanskim državnim firmama ili firmama povezanim sa njima.