Trogodišnja devojčica se ugušila košticom trešnje na Palama

Trogodišnja devojčica E. K. preminula je u Palama od gušenja košticom trešnje.
Trogodišnja devojčica se ugušila košticom trešnje na Palama
Foto: Pixabay
U Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo potvrdili su za portal Srpskainfo da se desila nesreća i da je o svemu obavešten dežurni tužilac.
 
Preminula devojčica je unuka Srđana Kneževića, koji je tokom rata u BiH bio komandant odreda "Beli vukovi".
 
Knežević je ubijen na Palama ispred zgrade u kojoj je stanovao 7. avgusta 1998. godine.
 
U to vreme bio je načelnik Centra javne bezbednosti Istočno Sarajevo, a njegovo ubistvo još nije rasvetljeno.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Francuska se oprašta od Brižit Bardo

Francuska se danas oprašta od Brižit Bardo koja je preminula u 92. godini, sa počastima na društvenim mrežama koje joj ukazuju političari, poznate osobe iz sveta kinematografije, kao i obični građani.

Bolsonaro operisan zbog upornog štucanja

Bivši brazilski predsednik Žair Bolsonaro, koji služi 27-godišnju zatvorsku kaznu zbog pokušaja puča, imao je operaciju blokade freničnog nerva nakon intenzivnog napada štucanja, saopštili su lekari.

Etna izbacila užareni materijal i pepeo

Vulkan Etna na Siciliji pokazao je nove znake aktivnosti, izbacujući užareni materijal i male količine pepela iz severoistočnog kratera, saopštio je italijanski Nacionalni institut za geofiziku i vulkanologiju (INGV).