Gutereš upozorio na mogućnost humanitarne katastrofe u Avganistanu

Generalni sekretar UN-a Antonio Gutereš upozorio je danas na moguću humanitarnu katastrofu u Avganistanu.
On je zatražio sredstva za tu zemlju posle odlaska američkih snaga.
 
"Humanitarna katastrofa je na pomolu", rekao je Gutereš.
 
On je pozvao države članice UN-a "da obezbede adekvatno, fleksibilno i sveobuhvatno finansiranje avganistanskog naroda koji je se nalazi u najmračnijem trenutku u smislu svojih osnovnih potreba".
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Djuri

    01.09.2021 08:49
    Licimuri
    Da kada ,,spasu ,,sve macke iz Afganistana,mogu da ostave decu da umru od gladi nekim sankcijama koje nedoprinose nicemu dobrom,Bas treba apelovati na totalitarizam koji pocinje da se sprovodi u vecini svetskih zemalja i zloupotrebe covid pandemije.Svi cemo dodatno osiromasiti i svet ce se dodatno raslojiti,1% ultrabogatih ce odlucivati gde cemo se i kako kretati i sta cemo jesti.Dali cemo i koliko dugo ziveti.Nezavaravajte se da je drugacije.Usa davno nije demokratija to postaje totalitarno zlo pod vodjstvom nekoliko familija bogatih pojedinaca i grupe deonicara.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet