Potraga za glumcem Džulijanom Sandsom privremeno obustavljena zbog opasnosti od lavina

Kopnene ekipe još nisu u mogućnosti da nastave potragu za nestalim britanskim glumcem Džulijanom Sandsom, zbog opasnosti od lavina u oblasti planina San Gabrijel u južnoj Kaliforniji.
Potraga za glumcem Džulijanom Sandsom privremeno obustavljena zbog opasnosti od lavina
Foto: Beta/AP
Zvaničnici navode da još nije određeno vreme kada će potraga na zemlji ponovo početi.
Prijavljeno je da je Sands (65) nestao tokom pešačenja u oblasti Boldi Bul u planinama San Gabrijel u petak, a potraga za njim nastavlja se helikopterima i dronovima kada vremenske prilike to dozvoljavaju, saopštile su lokalne vlasti. 
U međuvremenu, Sandsov mobilni telefon je pokazao da je on bio u pokretu i uputio se u planinsko područje u južnoj Kaliforniji na dan kada je prijavljen nestanak.
 
Sands je prijavljen kao jedan od planinara za kojim se traga od petka.
 
Sands je poznat po ulogama u popularnim filmovima i televizijskim dramama, kao što su "Soba s pogledom", "24" i "Smolvil", a živi u Los Anđelesu od 2020. godine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tri devojke u Beču izazvale 18 požara iz dosade

Policija u Beču razotkrila je niz požara u više gradskih opština, a iza paljevina stoje tri devojke, koje su se dobrovoljno predale i priznale dela navodeći da su tokom novembra podmetnule 18 požara "iz dosade".

Tramp dobio nagradu za mir

Američkom predsedniku Donaldu Trampu na žrebu za Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. godine dodeljena je nedavno ustanovljena nagrada za mir Međunarodne federacije fudbalskih asocijacija (FIFA).