Britanska policija je saopštila da je uhapšen 31-godišnji muškarac zbog ubistava, nakon što su tri osobe rano jutros pronađene mrtve u centru Notingema.
Foto: Beta/AP
Policija je saopštila da su poziv primili nešto posle četiri sata ujutru, kada su tela dve osobe pronađena na ulici.
Policajci su potom pozvani u vezi sa još jednim incidentom u kojem je kombi pokušao da pregazi tri osobe. Trenutno su u bolnici.
Telo još jednog čoveka je pronađeno na Magdala putu.
Usledilo je hapšenje 31-godišnjeg muškarca. Sumnja se da su svi incidenti povezani.
Tramvajska mreža Notingem ekspres tranzit je obustavila sve usluge zbog "velikih incidenata u gradu i predgrađima".
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Bugarski parlament je usvojio predlog kojim se ograničava izvoz naftnih derivata u druge države članice Evropske unije kako bi se garantovala energetska bezbednost zemlje, posle američkih sankcija ruskim kompanijama.
Francuski predsednik Emanuel Makron je prema rezultatima poslednjeg istraživanja javnog mnjenja, koji su objavljeni danas, trenutno najmanje popularan predsednik Francuske u poslednjih 50 godina.
Napadači naoružani dugim cevima, uz pomoć eksploziva, provalili su u postrojenje za preradu dragocenih metala, mahom zlata, u Lionu i opljačkali ga, ali ih je policija ubrzo uhvatila, preneli su danas francuski mediji.
Dve najjače holandske partije - krajnje desna Stranka za slobodu Gerta Vildersa i centristička D66 osvojile su isti broj mandata na parlamentarnim izborima, što će verovatno odložiti početak procesa formiranja vlade.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će Sjedinjene Američke Države ponovo pokrenuti testiranja nuklearnog oružja, nakon pauze od tri decenije.
Ruski predsednik Vladimir Putin naredio je tokom sastanka sa članovima ruske vlade na kome se razmatrao razvoj ribarskog sektora, povećanje potrošnje ribe i morskih plodova u toj zemlji.
Bivši predsednik Republke Srpske (RS) Milorad Dodik je, povodom odluke SAD da njemu i drugim funkcionerima RS ukine sankcije, zahvalio predsedniku SAD Donaldu Trampu.
Uragan Melisa usmrtio je najmanje 20 ljudi na Jamajci, u Dominikanskoj Republici, Panami i posebno na Haitiju, gde je u toku potraga za nestalim osobama.
Vlada Litvanije je saopštila da na mesec dana zatvara granicu s Belorusijom zbog doletanja iz te zemlje balona sa švercovanim cigaretama što je Viljnus ocenio kao "hibridni napad".
Kancelarija za kontrolu stranih sredstava Ministarstva finansija SAD (OFAC) uklonila je sa liste sankcija Milorada Dodika, predsednika Saveza nezavisnih socijaldemokrata i članicu Predsedništva BiH Željku Cvijanović.
Bosna i Hercegovina je od 1991. godine do kraja 2024. izgubila više od trećine svog stanovništva, što je pad koji je najdrastičniji među svim evropskim zemljama.
Holanđani danas glasaju na parlamentarnim izborima, manje od dve godine otkako je krajnje desna stranka Gerta Vildersa neočekivano osvojila najviše glasova.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar