Mađarska radi na odmrzavanju novca EU
21.08.2026.•
1
Sa približavanjem kraja avgusta, što je rok da se Mađarskoj odmrzne više od deset milijardi evra iz fondova EU, vrhovni antikorupcijski organ te zemlje upozorava da bi to moglo da stvori nove mogućnosti za zloupotrebu.
Komentari 2
Dragomir
Svake godine njemacka vlada daje silne miliarde za kamp u kojem redovno izvode gore drame nego Zelenski da ih stalno napadaju talibani lokalni. Kao prvo bio sam tamo i vidio da kamp nema ni kanal kojeg su u srednjem veku koristili nego im kao fol uleti auto sa bombom u kamp. Cista laz i sprdacina. Sami sve isceniraju. Toliko o Svedskom pokusaju da udje na pustinje gde se iskopava.
Joca
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar