Italija blokira besplatan pristup za 48 pornografskih sajtova

Italijansko regulatorno telo za telekomunikacije i medije AGCOM blokiraće od 12. novembra besplatan pristup grupi od 48 pornografskih sajtova.
Italija blokira besplatan pristup za 48 pornografskih sajtova
Foto: Pixabay
Spisak sajtova je sastavljen u skladu sa zakonom kojim je uvedena obaveza za upravnike sajtova sa pornografskim sadržajem da provere starost korisnika kako bi sprečili pristup maloletnicima, prenela je agencija Nova.
Počev od 12. novembra, pristup nekim pornografskim sajtovima više neće biti moguć bez potvrde starosti, objavio je AGCOM na svojoj veb stranici.
Ovi sajtovi uključuju PornHub, YouPorn i OnlyFans.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Kao

    01.11.2025 09:04
    Vozaču
    Kamiona,oduzmete mi jedinu radost kada sam na pauzi...i šta sad treba da radim?! Da čitam knjige?! Ma ocu kako da ne.
  • C16

    01.11.2025 07:51
    Гнерације
    људи су одрастале на томе

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Bugarska ograničava izvoz benzina

Bugarski parlament je usvojio predlog kojim se ograničava izvoz naftnih derivata u druge države članice Evropske unije kako bi se garantovala energetska bezbednost zemlje, posle američkih sankcija ruskim kompanijama.