Dečaku preti optužba za ubistvo nakon pucnjave koja se dogodila 13. januara u porodičnoj kući u mestu Dankanon.
Kako se navodi, policajci koji su došli nakon dojave pronašli su 42-godišnjeg muškarca mrtvog sa prostrelnom ranom na glavi.
Vlasti su posle istrage identifikovale 11-godišnjeg sina kao osumnjičenog za ubistvo, preneo je Gardijan.
Policija je navela da su čuli sina kako govori majci: "Ja sam ubio tatu".
Kako se navodi, dečak se naljutio kada mu je otac rekao da je vreme za spavanje i oduzeo konzolu Nintendo Svič.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar