Kombi udario u slona u Ugandi: Tri osobe poginule

Tri osobe su poginule, a četiri povređene kada je putnički kombi udario u slona u nacionalnom parku u Ugandi, saopštila je policija.
Kombi udario u slona u Ugandi: Tri osobe poginule
Foto: Pixabay
Nesreća se dogodila u nedelju na asfaltiranom putu unutar Nacionalnog parka Murčison fols, navela je policija u saopštenju.
 
Kombi je prevozio zaposlene u Poreskoj upravi Ugande koji su putovali iz jednog grada na severu zemlje ka Kampali, glavnom gradu.
 
"Nakon što je udario životinju, vozač je izgubio kontrolu nad vozilom", navodi se u saopštenju policije.
 
Snimci sa mesta nesreće prikazuju ljude u oštećenom vozilu kako dozivaju pomoć, dok se povređeni slon u obližnjem žbunju muči da ustane.

Nije poznato da li je slon preživeo sudar.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Milena

    26.05.2026 12:45
    Nadam se da je slon dobro

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Državljanin Srbije ujeo policajca u Crnoj Gori

Državljanin Srbije A.S. (22) iz Jagodine osumnjičen je za napad na službeno lice i nasilje u porodici, nakon što je u Kotoru, kako se sumnja, povredio policajca tako što ga je ujeo za ruku i fizički napao svoju partnerku

EU uvodi 21. paket sankcija Rusiji

Zemlje članice Evropske unije postigle su danas dogovor o 21. paketu sankcija protiv Rusije, a uskoro će otpočeti pisana procedura za njegovo usvajanje, saopštile su evropske diplomate.