EP: Košarkašice pobedile i Rusiju

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Zrenjaninu Rusiju sa 77:63 (23:16; 18:16; 12:21: 24:10), u drugom kolu grupne faze takmičenja na prvenstvu Evrope,
EP: Košarkašice pobedile i Rusiju
Foto: 021.rs
Košarkašice Srbije dobro su otvorile meč, ali su sredinom utakmice izgubile ritam i dopustile Ruskinjama da povedu, da bi odličnom igrom u završnici stigle do pobede sa čak 14 poena razlike.
 
Srbija sada u grupi ima dve pobede, a sledeći protivnik u nedelju biće im Belgija.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đoković predao meč Fricu

Srpski teniser Novak Đoković zauzeo je četvrto mesto na egzibicionom turniru "Šest kraljeva" u Rijadu, pošto je večeras posle prvog seta predao meč za treće mesto Amerikancu Tejloru Fricu.