Ponovo vandalizovana statua Ibrahimovića, fudbaler "skraćen" za nos

Statua sa likom Zlatana Ibrahimovića ponovo je vandalizovana u Malmeu od istoimenih navijača, prenosi BBC pozivajući se na lokalne medije.
Ibrahimovićevoj statui ispred stadiona Malmea isečen je nos od navijača tog tima, nezadovoljnih što je švedski as odlučio da postane deoničar rivalskog Hamarbija.
 
Krajem novembra, odmah po kupovini 25 odsto Hamarbija, Ibrahimovićeva statua je oskrnavljena tako što je išarana sprejevima i paljena bakljama, ali i "okićena" kesom preko glave i klozetskom daskom preko ruke.
 
Ibrahimović je pre tačno dve decenije karijeru počeo upravo u Malmeu, slavu je stekao u Ajaksu, Juventusu, Interu, Barseloni, Milanu, Pari Sen Žermenu, a sada je u potrazi nove sredine posle odlaska iz Los Anđeles Galaksija.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • vidra

    28.12.2019 23:47
    Čemu spomenik fudbaleru?
    Prvo, fudbaler nije neko kome treba dizati spomenik. Bolje dignite spomenik naučniku, pesniku, književniku, a ne nekom ko nije ni na koji bitan način doprineo čovečanstvu, osim u svojstvu klovna za zabavu. U tom slučaju ni trogloditi iz navijačkih grupa neće prepoznati osobu zahvaljujući svom izuzetno niskom IQ i stepenu obrazovanja, pa neće biti ni vandalizma.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Pešić: Došlo je vreme da se pronađe novi selektor

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je došlo vreme da se nađe novi selektor i da je obećao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Nebojši Čoviću da će mu pomoći u izboru njegovog naslednika na klupi.