Real uz pomoć VAR-a savladao Bilbao, titula sve bliže Madridu

Fudbaleri Reala savladali su, kao gosti, Atletik Bilbao sa 1:0 (0:0) u meču 34. kola La Lige.
Real uz pomoć VAR-a savladao Bilbao, titula sve bliže Madridu
Foto: Pixabay
Zanimljiv meč viđen je na stadionu u Bilbaou. Domaćin je dugo odolevao Realu, a u nekoliko navrata uspeo je da ugrozi gol Kurtoe, ali ipak bezuspešno.
 
Ni Real se nije proslavio u napadu. Stvorili su gosti više šansi, nekoliko izglednih prilika, ali izostala je realizacija.
 
Ipak, Rela je stigao do gola vrednog nova tri boda. Na asistenciju VAR-a sudija je pokazao na belu tačku, Marselo je bio nagažen u kaznenom prostoru. Siguran sa bele tačke bio je Ramos u 73. minutu.
 
Luka Jović svoju šansu dobio je u nadoknadi vremena, kada je dva minuta pre isteka zamenio Benzemu.
 
Tim iz Madrida je sakupio 77 bodova i nalazi se na čelu tabele. Barsa ima sedam bodova manje, ali i utakmicu manje. Kraljevski klub grabi ka novoj tituli u španskom prvenstvu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Tramp: Tražio sam da se preispita crveni karton

Predsednik SAD Donald Tramp preuzeo je zasluge da je naveo Fifu da prespita crveni karton koji je dobio reprezentativac Folarin Balogan na Svetskom prvenstvu, ali je rekao da nije zahtevao nikakav ishod.

Mladi košarkaši Srbije vicešampioni sveta

Mladi košarkaši Srbije osvojili su srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu za igrače do 17 godina, pošto su u finalu u Istanbulu poraženi od Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 107:81.

Lekler pobednik trke na Silverstonu

Vozač Ferarija Šarl Lekler pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Velike Britanije, čime je upisao prvi trijumf nakon oktobra 2024. godine.

Krunić i Danilina u osmini finala Vimbldona

Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Ana Danilina iz Kazahstana plasirale su se u osminu finala Vimbldona, pošto su pobedile Ukrajinke Angelinu Kalininu i Dajanu Jastremsku sa 2:6, 6:4, 6:0