Rekordan broj zaraženih u Premijer ligi, moguća odlaganja utakmica

U poslenja dva kruga testiranja na koron avirus u Premijer ligi, koja su obavljena tokom prošle sedmice, 40 rezultata bilo je pozitivno, zvanično je saopšteno u utorak.
Kako se navodi u saopštenju, u periodu od ponedeljka 28. do četvrtka 31. decembra testirano je 1.311 igrača i zaposlenih u klubovima. Od njih je 28 dobilo pozitivne rezultate. Ovo je najveći broj zaraženih u jednom krugu od početka testiranja 31. avgusta.
 
Drugi krug testiranja sproveden je u periodu od 1. do 3. januara, kada su urađena 984 nalaza. Među njima je bilo 12 poztivnih.
 
U tom razdoblju su tri utakmice odložene zbog velikog broja igrača zaraženih u dva kluba (Mančester Siti, Fulam). Dodaje se da će novi datumi za njihovo odigravanje biti ubrzo saopšteni.
 
Svi koji su dobili pozitivne rezultate moraće u samoizolaciju na 10 dana.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.