Đoković i Krajinović izborili prve pobede za Srbiju na ATP kupu

Teniska reprezentacija Srbije uspešno je započela odbranu titule na ATP kupu, pošto je u prvom meču savladala Kanadu sa 2-1 u pobedama.
Naša selekcija uspela je da napravi preokret protiv Kanađana, a odlučujući bod doneli su Novak Đoković i Filip Krajinović u dublu, pobedom nad Denisom Šapovalovom i Milošem Raonićem - 7:5, 7:6 (7-4).
 
Dušan Lajović je u prvom meču poražen od Raonića, ali je Đoković trijumfom nad Šapovalovom vratio egal.
 
Naredni meč Srbija igra u noći između srede i četvrtka protiv selekcije Nemačke.
 
Na turniru učestvuje 12 selekcija, koje su podeljene u četiri grupe, a samo pobednici grupa obezbediće plasman u polufinale takmičenja.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Krunić i Danilina u drugom kolu Vimbldona u dublu

Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Ana Danilina iz Kazahstana, plasirale su se u drugo kolo Vimbldona u Londonu, pošto su pobedile kanadsko-kazahstanski par Lejlu Fernandes i Juliju Putincevu.

Belgija posle produžetaka eliminisala Senegal

Fudbalska reprezentacija Belgije plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je u šesnaestini finala, u Sijetlu posle produžetaka pobedila selekciju Senegala 3:2, nakon što je regularni deo meča završen 2:2.

Bogdan Bogdanović postaje slobodan igrač

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović postaće slobodan igrač, pošto Los Anđeles Klipersi, za koje je do sad nastupao, nisu odlučili da iskoriste opciju da mu produže ugovor.