Krajinović lako do drugog kola Rolan Garosa

Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa posle pobede od 3:0 u setovima nad kvalifikantom iz Nemačke Maksimilijanom Martererom.
Krajinović lako do drugog kola Rolan Garosa
Foto: 021.rs
Krajinović je od starta nametnuo svoj ritam, napravio brejk na startu meča, te mu je isti bio dovoljan da prvi deo igre reši u svoju korist rezultatom 6:4.
 
U drugom setu teniser iz Srbije je zaigrao još ubedljivije i u potpunosti nadigrao Marterera sa 6:1, dok je u trećem setu Nemački teniser pružio jači otpor, te je odluka u ovom delu igre pala u taj brejku koji je Krajinović rešio u svoju korist sa 7:3.
 
Meč je trajao dva časa i 15 minuta, a u drugom kolu Rolan Garosa Krajinovića očekuje duel protiv Amerikanca Džona Iznera koji je savladao sunarodnika Sema Kverija takođe sa 3:0 u setovima.
 
Jedini dosadašnji meč između Krajinovića i Iznera dobio je teniser iz Srbije još 2017. godine kada se pobedivši Amerikanca plasirao u finale Masters turnira u Parizu i time ostvario najveći uspeh u dosadašnjem toku karijere.
 
Danas su rasporedu mečevi još dvoje predstavnika iz Srbije, prvi će na teren oko Dušan Lajović koji će igrati protiv Gruzijca Nikoloza Basilašvilija, a početak tog meča očekuje se oko 14:25, dok će Ivana Jorović svoj meč prvog kola igrati protiv Čehinje Tereze Martincove igrati odigrati posle 17 časova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đoković u polufinalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u polufinale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Portugalca Nuna Borgesa 7:6, 6:4.

Fifa uvela novo priznanje - Nagradu za mir

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) saopštila je da uvodi novo priznanje, Nagradu za mir, koja će prvi put biti dodeljena 5. decembra u Vašingtonu tokom žreba za Svetsko prvenstvo.