Izabranici Igora Kokoškova očigledno su više razmišljali o onome što ih čeka od 29. juna, kada počinju borbe za olimpijsku vizu, nego o večerašnjem protivniku, koga su pre nekoliko dana deklasirali na Kupu Akropolja u Atini.
Zbog toga je prvo poluvreme proteklo u ravnopravnoj igri i završeno je sa prednošću Srbije od dva poena, a razlika u kvalitetu došla je do izražaja početkom treće četvrtine, kada su košarkaši Srbije za pet minuta poveli sa 15 razlike.
Tada su ponovo stali i dozvolili Meksikancima da naprave seriju od 12:0, da bi onda još jednom pojačali tempo i dosta brzo vratili dvocifrenu prednost, koju su bez većih problema čuvali.
Srbija će na kvalifikacionom turniru u Beogradu za plasman na Olimpijske igre biti u grupi A sa Dominikanskom Republikom i Filipinima, dok su u grupi B Italija, Portoriko i Senegal.
U Tokio će putovati samo pobednik, što će, gotovo sigurno, biti bolji u duelu između Srbije i Italije.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar