EP: Danci razbili Vels i postali prvi četvrtfinalisti

Fudbaleri Danske prvi su četvrtfinalisti Evropskog prvenstva, pošto su u prvoj utakmici nokaut faze savladali Vels rezultatom 4:0 (1:0).
Skandinavci će u borbi za polufinale za protivnika imati boljeg iz duela između Holandije i Češke, koji se igra u nedelju od 18 časova u Budimpešti, piše B92.
 
Za sada se zna da će Danci svoj četvrtinalni meč igrati 3. jula u Bakuu, ali nije izvesno u kakvom sastavu. Osim Kristijana Eriksena pred ovaj susret stigla je neočekivana informacija da je povređen Jusuf Poulsen, a da je bolestan Danijel Vas.
 
Tokom meča su se na povredu požalili i Tomas Dilejni i Simon Kjaer, pa su preventivno zamenjeni u momentima kada je sve bilo rešeno, ali biće dovoljno vremena da se svi oporave i suprotstave Holanđanima ili Česima.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.