OI u subotu: Đoković za bronze, kreću atletičari...

Tim Srbije imaće u subotu predstavnike u šest nadmetanja na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Program otvara Dragana Tomašević u bacanju diska, od 3.55h po našem vremenu. 
 
Andreu Arsović i Sanju Vukašinović čeka takmičenje u disciplini MK puška trostav, od 5h.
 
Tri sata kasnije na teren će Novak Đoković u borbi za bronzanu medalju u singlu. Njegov rival biće Španac Pablo Karenjo-Busta. 
 
Nedugo po završetku tog duela, najboljeg tenisera sveta očekuje meč za bronzu i u miks dublu. Zajedno sa Ninom Stojanović igra protiv australijskog para Ešli Barti/Džon Pirs.
 
Od 8:30h vaterpolisti igraju protiv Hrvatske u četvrtom kolu. Oba tima u utakmicu ulaze sa po četiri osvojena boda.
 
Veliki derbi čeka i odbojkašice, koje se od 9:25h sastaju sa Brazilom u četvrtoj rundi.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.