Španski ministar: Nemamo informaciju da je Đoković boravio u Španiji
Đoković je navodno u Australiju stigao iz Marbelje, gde je trenirao poslednjih dana 2021. i prvih dana Nove 2022. godine. Po dolasku u Melburn ukinuta mu je viza jer nije vakcinisan protiv koronavirusa, a pozitivan test ne može da bude osnova za medicinsko izuzeće prilikom ulaska u zemlju, a potom je pet dana je proveo u hotelu u kojem su smeštene izbeglice. U noći između nedelje i ponedeljka je, ipak, izvojevao pobedu pred sudom koji mu je odobrio vizu, prenosi N1.
Međutim, i dalje postoji mogućnost da ministar za imigraciju Aleks Hok preokrene tu odluku i deportuje Đokovića, a u utorak je došlo do novog obrta u celoj priči koji ne ide na ruku najboljem teniseru sveta. Problem za Novaka predstavlja to što je u dokumentu koji moraju da popune svi koji ulaze u Australiju naveo da nije putovao u 14 dana pre nego što je sleteo u Australiju.
Australijan Open počinje u ponedeljak, a organizatori prvog grend slema sezone su u utorak objavili listu nosilaca, na kojoj je Đoković, očekivano, prvi. Srpski teniser brani titulu, a žreb za takmičenje će biti obavljen u četvrtak.
Sve najvažnije vesti u vezi sa učešćem Novaka Đokovića na Australijan openu pratite na OVOM LINKU.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Idemodalje
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar