AO: Krajinović zaustavljen u prvom kolu

Filip Krajinović završio je učešće na Australijan openu pošto je u prvom kolu izgubio od Argentinca Dijega Švarcmana 6:3, 6:4, 7:5.
Meč je trajao dva sata i 27 minuta.
Švarcman u narednom kolu igra protiv boljeg iz meča O'Konel - Gaston.
Srbiji su ostala dvojica predstavnika u Melburnu, Dušan Lajović i Miomir Kecmanović.
 
Kecmanović će igrati drugi meč na terenu broj 17 protiv Amerikanca Tomija Pola.
 
Prvi meč je meč ženskog dubla od 1 čas posle ponoći, pa treba očekivati Kecmanovića na terenu oko 2:30.
 
Lajović će protiv Karlosa Alkarasa igrati treći meč dana na Areni 1573.
 
Pre njih će od 1 čas igrati dva ženska singla, pa Lajovića treba očekivati oko 4:30 na terenu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đere poražen u Almatiju

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Almatiju, pošto je u prvom kolu izgubio od 91. igrača sveta Kazahstanca Aleksandra Ševčenka posle dva seta, 6:7, 6:7.

FSS: Hvala Piksiju na svemu

Fudbalski savez Srbije oglasio se nakon sinoćnjeg debakla u utakmici protiv Albanije i u vezi sa ostavkom koju je ponudio trener reprezentacije Srbije Dragan Stojković.

Fudbaleri Srbije večeras dočekuju Albaniju

Fudbalska reprezentacija Srbije dočekuje večeras na stadionu "Dubočica" u Leskovcu selekciju Albanije u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, koje će biti održano 2026. godine u SAD, Kanadi i Meksiku.