Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili bronzi na Evropskom prvenstvu

Strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su danas bronzanu medalju u takmičenju mešovitih parova u gađanju pištoljem na Evropskom prvenstvu u Hamaru.
Oni su tako nastavili sjajan niz uspeha na EP.
 
Takmičenja miks parova su zvaničan deo programa Evropskih prvenstava od 2016. Na svih sedam šampionata Zorana Arunović i Damir Mikec su stigli do medalja.
Na prvenstvima 2016. i 2017. osvojili su zlato, 2018, 2020. i 2021. godine su izborili srebro, a 2019. i 2022. bronzu. 
 
Današnja bronza je jubilarno 40. odličje za Damira Mikeca u karijeri na velikim takmičenjima u pojedinačnoj i miks konkurenciji.
Ovo je četvrta medalja za Srbiju na šampionatu.
 
U petak je u pojedinačnoj konkurenciji Teodora Vukojević osvojila zlato puškom, a Zorana Arunović srebro pištoljem. Danas su u konkurenciji mešovitih parova Andrea Arsović i Lazar Kovačević osvojili srebro puškom.
 
Šampionat se završava u nedelju ekipnim takmičenjima.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.

NBA kaznila Jokića

NBA liga kaznila je košarkaša Denvera Nikolu Jokića sa 50.000, a Džulijusa Rendla iz Minesote sa 35.000 dolara, zbog sukoba na kraju utakmice u plej-ofu Zapadne konferencije.