Krajinović bez titule na londonskom turniru Kvins

Filip Krajinović nije danas uspeo da osvoji titulu na londonskom turniru Kvins, pošto je u finalu izgubio od branioca titule Italijana Matea Beretinija posle dva seta, 5:7, 4:6.
Beretini je pobedio posle sat i 34 minuta i odbranio titulu na turniru u Londonu.
Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoje servise sve do petog kada je Beretini napravio brejk i poveo sa 3:2. Krajinović je odmah vratio brejk, obojica su posle toga osvajali gemove na svoje servise sve dok Italijan u 11. gemu nije napravio novi brejk i poveo sa 6:5. On je posle toga osvojio gem na svoj servis i posle prve set lopte poveo u meču.
Beretini je u petom gemu drugog seta oduzeo servis Krajinoviću i posle gema osvojenog na svoj servis poveo je sa 4:2. On je do kraja sačuvao prednost brejka i osvojio sedmu titulu u karijeri.
 
Krajinović u petom ATP finalu nije uspeo da osvoji titulu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Noris pobednik trke u Sao Paulu

Vozač Meklarena Lando Noris pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Sao Paula, čime se tri trkačka vikenda pre kraja dodatno približio osvajanju prve titule u karijeri.

Noris na pol poziciji u trci u Brazilu

Vozač Meklarena Lando Noris startovaće sa pol pozicije u predstojećoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Brazila, pošto je bio najbrži u večerašnjim kvalifikacijama u Sao Paolu.

Đoković u finalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se danas u finale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Nemca Janika Hanfmana 6:3, 6:4.

Đoković u polufinalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u polufinale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Portugalca Nuna Borgesa 7:6, 6:4.

Fifa uvela novo priznanje - Nagradu za mir

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) saopštila je da uvodi novo priznanje, Nagradu za mir, koja će prvi put biti dodeljena 5. decembra u Vašingtonu tokom žreba za Svetsko prvenstvo.