Nori je rival Đokoviću u polufinalu Vimbldona

Britanski teniser Kameron Nori plasirao se danas u polufinale Vimbldona, pošto je pobedio Belgijanca Davida Gofana posle pet setova sa 3:6, 7:5, 2:6, 6:3, 7:5.
Nori je rival Đokoviću u polufinalu Vimbldona
Foto: FoNet/AP
Nori će u svom prvom grend slem polufinalu igrati protiv Novaka Đokovića koji je ranije danas eliminisao Italijana Janika Sinera.
On je prvi Britanac koji je stigao do polufinala još od Endija Mareja 2016. godine.
Biće to drugi medjusobni duel Djokovića i Norija, a srpski teniser je slavio u prvom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • agatoni,aga,akademik

    06.07.2022 09:41
    idemo
    Nole , kakva privilegija što igraš za našu i Tvoju Srbiju ! nadam se da će predsednik (kao onomad tadić i jeremić -kasniji predsednik teniskog saveza), imati vremena da dođe do Londona i pogleda tvoje fenomenalne mečeve ! hahahaha hahaha pa nije Vučko neko da se kiti tuđim perjem!hejteri , mirno da stojite kad se piše i priča o Noletu !
    živela Srbija !
  • H

    06.07.2022 06:53
    Pa
    Pa da nisi bio pored Vulina, da ti poželim sreću.....
    Ovako.....
  • Đina

    06.07.2022 03:05
    Napred, Nori!
    Uvek protiv zvezdaša...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đoković u polufinalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u polufinale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Portugalca Nuna Borgesa 7:6, 6:4.

Fifa uvela novo priznanje - Nagradu za mir

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) saopštila je da uvodi novo priznanje, Nagradu za mir, koja će prvi put biti dodeljena 5. decembra u Vašingtonu tokom žreba za Svetsko prvenstvo.