VIDEO Basketaši Srbije u finalu Evropskog prvenstva, protiv Litvanije igraju za zlato

Muška reprezentacija Srbije u basketu tri na tri plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Jerusalimu, pošto je u polufinalu pobedila Letoniju sa 21:19.
U srpskom timu najefikasniji je bio Strahinja Stojačić sa sedam poena, Marko Branković i Stefan Kojić postigli su po pet, a Nemanja Barać četiri poena.
U ekipi Letonije Karlis Lasmanis postigao je osam poena, Fransis Lacis sedam, a Zigmars Jarmo četiri poena.
U drugom polufinalu igraju Francuska i Litvanija.
 
 
Finale je na programu večeras od 19.55.
 
Srbija je četvorostruki evropski šampion i brani zlato osvojeno prošle godine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • MikiLiman4

    07.09.2023 19:11
    NAJ NAJ NAJ
    BRAVO momci !!!!! Od vas se nije ocekivalo nista manje - zato sto ste konstantno NAJ NAJ NAJ Zato samo napred do daske i do sledecih NAJ NAJ NAJ u narednim godinama jer vi ne znate za manje! Cestita vam cela nacija .....

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.