Junajted kup: Đoković bolji od Čeha Lehečke, miks dubl odlučuje

Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Jiržija Lehečku sa 6:1, 6:7, 6:1 i tako doneo Srbiji izjednačenje 1:1 protiv Češke u drugom kolu Grupe E Junajted kupa u Pertu.
Junajted kup: Đoković bolji od Čeha Lehečke, miks dubl odlučuje
Foto: Beta/AP

Meč je trajao dva sata i 15 minuta, a Đoković je posle ubedljivog prvog seta, drugi posle vođstva od 3:1 izgubio u taj-brejku, da bi u odlučujućem slavio rezultatom 6:1.

Srpski teniser se žalio na bol u desnoj šaci pred početak meča, pa mu je zbog toga ukazan tretman kako pred start duela, tako i tokom susreta.

U prvom meču dana, Olga Danilović je posle velike borbe poražena od sedme teniserke sveta i šampionke Vimbldona Markete Vondrušove sa 1:6, 6:3, 3:6.
 
Kao i pre dva dana protiv Kine, miks dubl odlučiće pobednika duela.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Навијач

    02.01.2024 10:25
    Дабогда изгубили и спустили се на земљу,па неће AV организовати дочек о трошку грађана

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Debakl Srbije protiv Engleske

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Beogradu od selekcije Engleske 0:5, u svojoj četvrtoj utakmici u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

KSS: Svetislav Pešić nije smenjen

Informaciju da je Svetislav Pešić smenjen sa mesta košarkaša Srbije koju je objavio Tanjug, ekspresno je demantovao Košarkaški savez Srbije.

Karlos Alkaraz osvojio US open

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je US open pobedivši u finalu italijana Janika Sinera rezultatom 3:1 u setovima.

Verstapen slavio u Monci

Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je trke Formule 1 za Veliku nagradu Italije, čime je četvorostruki uzastopni svetski prvak ostvario prvi trijumf nakon sredine maja.

Janik Siner drugi finalista US Opena

Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u finale US Opena, pošto je jutros u polufinalu pobedio Kanađanina Feliksa Ožea-Alijasima rezultatom 6:1, 3:6, 6:3, 6:4.

Novak zaustavljen u polufinalu US opena

Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale US opena, na tom putu zaustavio ga je španski teniser Karlos Alkaraz pobedom u tri seta 6:4, 7:6 (7:4), 6:2.