Nemanja Matić nije više fudbaler Liona

Srpski fudbaler Nemanja Matić postigao je dogovor o raskidu ugovora sa ekipom Liona, saopštio je danas francuski klub.
Nemanja Matić nije više fudbaler Liona
Foto: Pixabay (ilustracija)
Matić je sa Lionom imao ugovor do kraja juna 2026. godine, a ovaj francuski klub prevremenim raskidom saradnje pokušava da smanji troškove na ime plata igračima.
Ovaj 37-godišnji vezni fudbaler u Lion je prešao u januaru 2024. godine iz Rena. Lionu je pomogao da sa poslednjeg mesta dođe do šeste pozicije u francuskom prvenstvu u sezoni 2023/24, kao i da stignu do finala Kupa Francuske, u kojem su poraženi od Pari Sen Žermena (1:2).
Matić je za Lion odigrao 58 utakmica, a tokom karijere nastupao je i za lazarevačku Kolubaru, Košice, Čelsi, Vitese, Benfiku, Mančester junajted i Romu.

Za reprezentaciju Srbije igrao je 45 puta, u periodu od 2008. do 2020. godine.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Spartak iz Subotice osvojio titulu prvaka Srbije

Košarkaši Spartaka iz Subotice osvojili su svoju prvu titulu prvaka Srbije, pošto su večeras u finalu Fajnal-fora Superlige Srbije u Nišu, posle produžetka pobedili FMP 76:73 (24:19, 17:15, 22:16, 5:18, 8:5).

Rolan Garos: Međedović u drugom kolu

Hamad Međedović plasirao se večeras u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je pobedio 55. igrača sveta Janika Hanfmana iz Nemačke posle četiri seta, 6:3, 6:4, 6:7, 6:4.