Engleski klub Brentford se oprostio od Dobrivoja Tanasijevića

Dobrivoje Tanasijević, poznatiji pod imenom Den Tana, preminuo je u 91. godini.
Tanasijević je 1973. godine kupio Brentford, kasnije ga je prodao, ali za života ostao u upravi kluba.
"Duboko smo tužni zbog smrti našeg izuzetno uticajnog i poštovanog bivšeg predsednika i direktora Den Tane", napisao je klub o oproštajnoj objavi na Iksu.
 
Uz tekst su objavili i fotografiju iz sedamdesetih, gde je Den Tana sa tadašnjim igračima Brentorda.
"Mnogima je poznatiji kao vlasnik holivudskog restorana i prijatelj nekih od najpoznatijih svetskih filmskih zvezda, bio je član našeg upravnog odbora skoro tri decenije, a obavljao je i funkciju predsednika. Počivaj u miru, Den", oprostio se Brentford od Tanasijevića..
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.