Britanski vozač je na stazi u Meksiku zabeležio svoju 10. pobedu u karijeri, ujedno šestu u ovoj sezoni.
Drugo mesto zauzeo je vozač Ferarija Šarl Lekler, a na poslednje mesto pobedničkog podijuma popeo se vozač Red Bula Maks Verstapen.
Četvrti je kroz cilj prošao vozač Hasa Oliver Berman, peti je trku završio Oskar Pjastri iz Meklarena, dok su na šestoj i sedmoj poziciji završili vozači Mercedesa Andrea Kimi Antoneli i Džordž Rasel.
Bodove su osvojili još Luis Hamilton iz Ferarija, Esteban Okon iz Hasa, kao i vozač Zaubera Gabrijel Bortoleto.
U generalnom plasmanu, četiri trke pre kraja (plus dva sprinta), vodi Noris sa 357 bodova, drugi je Pjastri sa bodom zaostatka, a treći Verstapen ima 321 bod.
Šampionat se nastavlja 9. novembra trkom za Veliku nagradu Sao Paula.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar