U ekipi Srbije Aleksandar Nedeljković postigao je 11 poena, a Veljko Mašulović 10 poena. Vuk Kulpinac dodao je osam, a Lazar Marinović sedam poena.
Tursku su predvodili Adis Lagumdžija sa 18 poena i Mirza Lagumdžija sa 13 poena. Ahmet Tumer dodao je devet, a Efe Bajram šest poena.
Srpski tim pretrpeo je treći uzastopni poraz i zauzima 11. mesto na tabeli sa četri pobede i pet poraza.
Turska je šesta sa šest pobeda i tri poraza.
Srbija će u četvrtak od 20 časova u Beogradskoj areni igrati protiv Ukrajine, a Turska će biti slobodna.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar