"Protest će biti održan pred Sretenje, Dan državnosti Srbije kako bi se i na taj način simbolično ukazalo na težak položaj zaposlenih u sistemu bezbednosti i ministarstvima unutrašnjih poslova i odbrane", navodi se u saopštenju tog reprezentativnog policijskog sindikata.
Predstavnici PSS i Vojnog sindikata Srbije protestvovali su prošle godine tri puta, 27. novembra, kao i 11. i 24. decembra ali to nije dovelo do ispunjavanja njihovih zahteva. Protestima su ukazali na težak materijalni i socijalni položaj zaposlenih, ali i na kako tvrde, urušavanje sistema bezbednosti.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Војислав
Konstantin
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar