Uhapšen "nigerijski princ": Dvojac ljudima govorio da im stižu pare, žena im uplatila pola miliona za troškove
04.12.2025.•
2
Policija je uhapsila D.S.C. (30) iz Nigerije i M.D. (42) koji su osumnjičeni za prevaru.
Komentari 3
Bob
...
Vučić je bio premijer pa je sve radio i svuda je bio. Sad je predsednik i umesto da mu bude dužnost protokolarna opet radi sve i u sve se meša. Sa ministrima ili bez njih - koja je razlika ?
Esmarh oko vrata
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar