Maturanti niške gimnazije umesto poklona razrednoj novac donirali bolnici
25.06.2026.•
1
Maturanti odeljenja IV-6 niške Gimnazije "Bora Stanković" 38.000 dinara prikupljenih za poklon razrednoj starešini donirali su Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti Gornja Toponica.
Komentari 21
illidan
Gandalf
Da si ti izgubio deo porodice 1999. i proteran iz svog rodnog mesta i sve to zahvaljujuci lazima i obmanama medija kao sto su CNN i BBC, i posle svega treba da shvatis sta su takvi uradili tvojoj drzavi (ako zivis u Srbiji) i koliko ti dobro zele, meni moja pamet ne dozvoljava da im verujem jer i danas lazu i obmanjuju, ako mislis da sam na radnom mestu napisao komentar, varas se! A sve dok se u mojoj drzavi otvaraju fabrike, grade putevi i dok Srbija na medjunarodnom nivou dobija bitke vezane za Kosovo i Metohiju, kao i nikada jacom diplomatijom sa svim drzavama ovog sveta, ja cu podrzavati Vucica, a onog momenta kada ekonomski budemo snazniji i kao narod slozniji tada cemo vratiti pravi sistem vrednosti, a ne postavljanjem korumpiranih politicara jer smo i sa njima imali iskustva kao narod posle 5. oktobra...
I hvala ti Nix, ziv bio, takodje sve najbolje...
zemara
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar