"Na ulazu u Dom novinara u Resavskoj 28 u 15.35 dva mladića sa kapaljučama lepili su plakate, kada je naišao jedan od stanara zgrade. Oni su se tada sa dosta neizlepljenih plakata brzo udaljili, ali su se vratili večeras i ponovo ih lepili", naveo je UNS i dodao da je događaj prijavljen policiji.
Udruženje je podsetilo da je pre godinu dana ulaz Doma novinara tri puta bio izlepljen plakatima na kojim je pisalo "Nesrećno udruženje neprijatelja Srbije" i "'slobodni', 'nezavisni' i 'nepristrasni' novinari agencije NUNS", da je policija tada po prijavi UNS-a sva tri puta obavila uviđaj, ali da odgovorni još nisu pronađeni.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar