"Osvanuli smo u dobrom prazničnom raspoloženju, a onda smo dobili informacije o eksplozijama", rekao je Prokić za Radio Beograd i dodao da se čuo sa nekoliko srpskih državljana koji žive u Kolombu i da je sa njima sve u redu.
On je naveo da se, prema nezvaničnim informacijama, među poginulima nalazi i 40 stranih državljana.
Prokić je rekao i da je bezbednost pojačana, da je uveden policijski čas, da policija obezbeđuje crkve i hotele.
Među lokalnim stanovništvom ne vlada panika već zabrinutost, jer su, kako Prokić navodi, oni prošli kroz 30 godina građanskog rata, a da su turisti ti koji su uspaničeni jer ne znaju šta se dešava.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar