Određen pritvor maloletniku zbog sumnje da je ubio devojčicu

Policija u Raški odredila je zadržavanje do 48 sati šesnaestogodišnjaku iz tog mesta zbog sumnje da je iz lovačke puške ubio 15-godišnju devojčicu, saopšteno je.
Određen pritvor maloletniku zbog sumnje da je ubio devojčicu
Foto: Pixabay
Prema navodima Policijske uprave Kraljevo, ubistvo se dogodilo juče oko 15 časova u selu Žutice, udaljenom desetak kilometara od Raške.
 
"Sumnja se da je šesnaestogodišnjak juče, u kući M.I. (42), ispalio hitac iz lovačke puške koji je pogodio petnaestogodišnju devojčicu koja je od zadobijenih povreda preminula na licu mesta", navodi se u saopštenju.
 
Policija je uhapsila i M.I. zbog sumnje da lovačku pušku nije adekvatno obezbedio. Određeno mu je zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu prijavu za teško delo protiv opšte sigurnosti, biće priveden tužilaštvu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija