Bivši radnik EPS-a uhapšen zbog sumnje na prevaru i obljubu

Pripadnici Ministarstva uhapsili su V. E. (34) zbog sumnje da je izvršio krivična dela prevara i nedozvoljene polne radnje.
Bivši radnik EPS-a uhapšen zbog sumnje na prevaru i obljubu
Foto: Pixabay
Osumnjičeni, koji je bivši zaposleni u JP EPS u Obrenovcu se tereti da je doveo u zabludu više radnika iz firme PRO TENT, tvrdeći da im je omogućio zaposlenje u JP EPS.
 
Sumnja se i da je od oštećenih pozivajući se na svoje zasluge uzimao novac u vrednosti od 300 do 1.000 evra.
 
Osumnjičeni se tereti i da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje tako što je jednu ženu iz okoline Obrenovca ucenjivao i pokušao da obljubi, pod izgovorom da će joj pomoći da dobije posao u JP EPS.
 
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Obrenovcu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Novosađanka

    24.07.2020 09:08
    Ta nemojte kasti
    Jutke su svuda oko nas. Građani Srbije su hteli ovakav režim.
  • EvoOvako

    24.07.2020 00:11
    Koliko
    Nisko smo pali.... Daju mito i pi.ke za posao, a posle su kao pošteni. Da ih je lik zaista ubacio u EPS "častili" (čitaj:PODMITILI) bi ga sa još kojom stotinkom evra, a ova bi mu dala du.e.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Tončev: Ne razmatramo Dačićevu ostavku

Visoki funkciner Socijalističke partije Srbije Novica Tončev izjavio je da ta stranka nije razmatrala eventualnu ostavku svog predsednika Ivice Dačića na mesto ministra unutrašnjih poslova nakon hapšenja Veselina Milića.

Preminuo Predrag Koraksić Koraks

Karikaturista Predrag Koraksić Koraks, jedan od najoštrijih i najdoslednijih kritičara političkih i društvenih prilika u Srbiji, preminuo je u 93. godini, saopštilo je Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS).