Kako je saopšteno iz MUP, policija je veći deo ove droge pronašla pregledom stana i prostorija koje osumnjičeni koristi u Obrenovcu, dok je ostatak kokaina, spakovan u 27 kesica, pronašla u šupljinama njegovog automobila "reno megan".
Policija je, takođe, u stanu koji osumnjičeni koristi u Novom Beogradu, pronašla 181.000 dinara i 1.880 evra, za koje sumnja da je stečen prodajom narkotika.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
koki
Uuu
Hmm
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar