Zadatak Radne grupe je da pripremi pregled potreba mikrobioloških laboratorija, naročito u pogledu kadrova, prostora, uslova za rad i materijalne opremljenosti.
Još jedan zadatak je da utvrdi potrebu za otvaranjem novih mikrobioloških laboratorija u javnoj svojini, odnosno pripremi predlog mreže laboratorija koje će raditi ispitivanje na virus SARS-CoV-2.
Predsednik radne grupe biće Berislav Vekić, državni sekretar u Ministarstvu zdravlja, navodi se u odluci Vlade.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
pametnooo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar