Srbija više nije na tom spisku 46 zemalja koji važi od 2. septembra, ali su letovi za Poljsku i iz nje zabranjeni za sve ostale zemlje Zapadnog Balkana.
Novi spisak važiće svega do 8. septembra, kada će ga Vlada ponovo aktuelizovati u skladu se epidemiološkom situacijom u svetu.
Nova uredba i spisak na kojem su i omiljena letovališta Poljaka: Hrvatska, Crna Gora i Španija, trebalo je da stupi na snagu 26. avgusta, ali Vlada je odlučila da ga odloži do 2. septembra, da bi u Poljsku mogli da se vrate turisti koji su već tamo.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar