Grupa iz Srbije raspirivala versku mržnju u Evropi po instrukcijama iz Rusije: Trojici kućni zatvor
06.03.2026.•
4
Grupa iz Srbije je po nalogu ruske obaveštajne službe izazivala nerede u Francuskoj i Nemačkoj, navodi se u presudama Višeg suda u Smederevu u koje je Radio Slobodna Evropa (RSE) imao uvid.
Komentari 6
DDS
Ne moze se govoriti i nikakvom ratnom huskanju ako se imalo gore navedena osoba potrudi da cita i sagleda izjave koje je gospodin Dmitrovic govorio i govori o odnosu tzv NDH, i sadasnje hrv. drzave prema srpskom narodu.
Malo se treba vratiti u 90' godine i poznavati cinjenice pa da mozete takve pausalne ocijene ovdje donositi, a da ne govorim da je g. Mitrovicu tih godina zivot bio direktno ugrozen od tadasnjih vlasti. Ne postoji bolji poznavaoc hrvatsko srpskih odnosa i povijesti na prostorima bivse drzave nego sto je Ratko Dmitrovic.
iguman
Koji ti je vrag
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar