Niška policija danas je uhapsila K.M. (40) i A.M. (39) iz sela Moravac koji se dovode u vezu sa ubistvom porodice Đokić.
"Zahvaljujući upornom, posvećenom i marljivom radu pripadnika policije, uhapšeno je troje osumnjičenih koji se dovode u vezu sa ubistvom tročlane porodice iz Aleksinca", naveo je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin.
"Nažalost, ubistva se događaju, ali ni jedno ubistvo ne može da ostane nerešeno i nerasvetljeno. Svako ubistvo pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova će razrešiti, a ubice privesti pravdi", poručio je Vulin.
Osumnjičeni su privedeni i po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu određeno im je zadržavanje do 48 časova.
Oni se terete da su učestvovali u izvršenju krivičnog dela teško ubistvo.
Podsećamo da je jedan osumnjičeni za učešće u ubistvu porodice Đokić uhapšen u četvrtak.
Nestanak tročlane porodice prijavljen je 28. septembra, a četiri dana kasnije pronađena su njihova tela u selu Moravac u opštini Aleksinac.
Ovu hit vest saopštio Vulin? A šta je sa Vučićem ? Pa to je njegov resor, njegova omiljena disciplina da bar 5 puta u toku dana saopšti kako je uhvatio ubice!?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da sutra, u sredu 17. decembra, neće prisustvovati samitu EU o Zapadnom Balkanu koji je sazvao predsednik Evropskog saveta Antonio Košta.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je večeras izjavio da je ruskim službama zvanično upućen zahtev u vezi sa smrću predstavnika Jugoimport SDPR u Moskvi i da očekuje odgovor.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se zakoni koji uređuju tužilaštva biti promenjeni vrlo brzo, da ga "ne interesuje šta ko ima da kaže protiv toga".
Privatna investiciona kompanija koju vodi Džared Kušner, zet predsednika SAD Donalda Trampa, saopštila je u ponedeljak da se Kušner povlači iz planiranog posla sa nekretninama u Srbiji pod Trampovim brendom.
Povlačenje firme Džareda Kušnera iz projekta Generalštab loše će uticati i na potencijalni dolazak drugih investitora u našu zemlju, ocenjuje ministar finansija Siniša Mali.
Agencija za sprečavanje korupcije utvrdila je da je bivša predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić postupila suprotno zakonu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u narednim danima otići u šatorsko naselje ispred Skupštine Srbije, takozvani Ćacilend i da će zamoliti ljude koji tamo borave da se pomere.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će podneti krivičnu prijavu protiv svih koji su "učestvovali u uništenju planirane američke investicije na mestu Generalštaba u centru Beograda".
Tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK) sumnjiči ministra kulture Nikolu Selakovića za dva krivična dela za koje je propisana kazna do pet godina zatvora.
Komisija za zaštitu konkurencije pokrenula je postupak protiv tri kompanije zbog sumnje da su se dogovarale prilikom učestvovanja u javnim nabavkama Elektroprivrede Srbije (EPS).
Savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je da bi bilo dobro da ceo Zapadni Balkan bude jedinstveno integrisan u Evropsku uniju.
Da je izborna godina počela, ukazuje više faktora. Najvidljiviji - kampanja u koju je vladajuća stranka na čelu sa Aleksandrom Vučićem već uveliko krenula. U intenzivnije predizborne aktivnosti kreću i studenti.
Komentari 6
Dragan
Jovanka
Dusan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar