Državljanin Srbije među uhapšenima zbog droge na festivalu u Skoplju

Na centralnom koncertu muzičkog festivala "Taksirat" u Skoplju zbog droge je uhapšeno 17 mlađih osoba, među kojima i jedan državljanin Srbije, saopštila je skopska policija.
Državljanin Srbije među uhapšenima zbog droge na festivalu u Skoplju
Foto: Pixabay

Kako se navodi, skopski policajci su sinoć i noćas, između 22.30 i 2.50 u dvorani "Boris Trajkovski", gde se održavalo glavno veče festivala Taksirat (taksirat.mk/programa/taksirat-festival-23), uhapsila 15 osoba, od kojih je 13 u uzrastu od 18 do 25 godina i dve od 30 i 38 godina.

Među uhapšenima kod kojih je pronađena marihuana, bela praškasta materija i više vrsta tableta i pakovanja sa tvrdom materijom, najviše je bilo Skopljanaca, ali i 24-godišnji Đ.B. iz Srbije i dva mladića sa Kosova.
Prethodno su, oko 21.30, na parking ispred sportske dvorane "Boris Trajkovski" uhapšeni 20-godišnjak sa Kosova i 25-godišnjak iz Kumanova, kod kojih su pronađeni marihuana i praškasta materija.
 
"Svih tih 17 osoba je privedeno u policijsku stanicu i posle potpunog dokumentovanja slučaja protiv njih će biti podnete odgovarajuće prijave", navodi se u saopštenju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Teme

droga
  • Bojan

    09.12.2021 10:19
    @Nikola

    Tolika kazna i treba da bude.
  • Nikola

    08.12.2021 16:48
    Stranci (većinom Englezi) uhapšeni na Exitu za posedovanje narkotika budu pušteni istu noć uz novčanu kaznu.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".