On je na svom Instagram profilu poručio da se verovatno "trajno preselio iz Srbije".
Ilić kaže da je dobijao različite vrste pretnji, koje su išle od toga da će ga neko prebiti, pa do toga da će ga ubiti.
"Jednostavno nisam mogao da se nosim sa tim pritiskom. Preselio sam se u Amsterdam. Trenutno sam u stanu kod mame i tate. Prodao sam Ferarija, kupio sam stan u Amsterdamu. Dok mi se stan ovde sređuje živim kod mame i tate", rekao je Ilić.
Dodao je da više neće snimati za Jutjub jer, kako kaže, ne zarađuje ništa zbog toga što više nema sponzore.
"Gde god idem ljudi me gledaju, ko zna šta ko misli zbog svega što je bilo. Ljudima nije bitno da li sam kriv ili ne za bilo šta, samo žele da me napadaju i optužuju. Ne znam šta će dalje da bude. Nemam nikakav plan. Ne znam da li ću snimati za Jutjub. Ne osećam se više kao da želim da snimam, drugo moram da počnem da radim neki posao običan i da zaradim za život ovde, pošto je ovde živeti skupo", rekao je u videu na Jutjubu Bogdan Ilić.
Podsetimo, popularni jutjuber je dao izjavu u odeljenju za Viskotehnološki kriminal MUP o svim poznatim okolnostima u vezi sa smrću Kristine Đukić, koja je koristila nadimak Kika na društvenim mrežama.
Kika Đukić je bila popularna, mlada influenserka koja je na različitim društvenim kanalima okupljala na stotine hiljada mladih.
Široj javnosti je postala poznata kada je ušla u verbalni sukob upravo sa Bogdanom Ilićem.
Njih dvoje su se raspravljali i pred televizijskim kamerama, a u intervjuu koji je ona tada dala za Blic, rekla je da dobija razne pretnje na mrežama zbog čega se "trese od stresa".
Mnogi su nakon njene smrti za istu počeli da optužuju upravo Ilića, koji s druge strane tvrdi da su u poslednje vreme bili u odličnim odnosima.
Gde god da jesi u mojoj kuci nisi. Blokiran si za Moju decu i ti i ostale mudje. I samo report i report na svaki video koji vidim van moje kuce ili mog naloga.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nacionalno istraživanje, koje je sproveo Centar za uvid u istraživanje anketa Međunarodnog republikanskog instituta IRI pokazalo je da su Srbi oštro podeljeni oko domaćih pitanja i opšteg pravca kretanja zemlje.
Govoreći o 80 odsto opredeljenih građana Srbije, Vučić šalje poruku da su karte već podeljene i da nema razloga i prostora da se nešto promeni, čime hrabri svoje i demotiviše kolebljive i neopredeljene birače.
Više od 30 vatrogasaca-spasilaca i nekoliko helikoptera Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) angažovano je na gašenju požara u Deliblatskoj peščari, saopštio je danas resorni ministar Ivica Dačić.
Resorni odbor opozicione stranke Srbija centar (SRCE) za energetiku i rudarstvo smtra da je generalni direktor EPS Dušan Živković izrekao neistinu da su svi termokapaciteti u pogonu, sem dva, koja su u remontu.
Beogradsko Više javno tužilaštvo (VJT) je predložilo sudu da odredi pritvor za troje saslušanih osumnjičenih da su 2. avgusta u Beogradu u saizvršilaštvu iz koristoljublja ubili jednog 73-godišnjaka, vlasnika piljarnice.
Ministar prosvete Dejan Vuk Stanković rekao je danas da je cilj Nacrta izmena i dopuna Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja (ZOSOV) unapređivanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja.
Markentiški stručnjak Igor Avžner izjavio je da je sajt "Ko si, bre, ti", koji je pokrenut na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, bio markentiški trik za jednodnevnu upotrebu.
Tužiteljka u penziji Jasmina Paunović rekla je danas FoNetu da njen pravni tim priprema tužbe protiv svih koji su, kako je navela, iznošenjem neistina i manipulacijama narušili njen ugled i čast.
U Srbiji su trenutno aktivne 2.354 5G bazne radio-stanice (gNodeB) koje omogućavaju velike brzine prenosa podataka, brži odziv mreže i unapređeno korisničko iskustvo.
Predstavnik Inicijative za opstanak poljoprivrednika Mileta Slankamenac izjavio je da su ekstremno visoke temperature i dugotrajan izostanak padavina gotovo uništili ovogodišnje useve.
Za Srbe Gazivode, za Albance Ujmani - jezero koje je ponovo stvar spora i sukoba, ovog puta lokalnih Srba i kompanije "Ibar - Lepenac" koja i dalje pokušava da preuzme objekte oko jezera.
Dvojica radnika firme "Signal Sombor", koja se bavi postavljanjem i održavanjem saobraćajne signalizacije, poginula su jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći na brzoj saobraćajnici Šabac-Loznica.
Poslanici SSP-a zahtevaju od TOK i antikorupcijskog odeljenja VJT da hitno otvore istragu o raspolaganju državnim vilama, stanovima i placevima kojima je upravljao državni DIPOS od dolaska SNS na vlast 2012. godine.
"Za moju ostavku na mestu predsednika Socijaldemokratske partije Srbije, Aleksandar Vučić je saznao iz medija. Toliko o tome da se radi o nekom zakulisnom dogovoru sa SNS."
Komentari 66
002211
Ajde sinak
Ns
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar