Ivanka Popović: Vlast pokušava da diskredituje Univerzitet u Beogradu
16.08.2026.•
1
Nekadašnja rektorka Univerziteta u Beogradu Ivanka Popović ocenila je da vlast pokušava da diskredituje taj Univerzitet.
Komentari 4
Dr
Realista
Vojnik
Ali sa druge strane- neverovatno kako je policija ekstremno brzo i efikasno reagovala u ovom slučaju! Nisam zlonameran kada kažem da nismo navikli na to ili je do sada uglavnom bilo selektivno.
Sve će to biti u redu posle 3. aprila!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar