Četvrta lažna dojava o bombi u avionu, danas na letu za Sankt Peterburg

MUP je saopštio da je dojava o bombi bila lažna.
Četvrta lažna dojava o bombi u avionu, danas na letu za Sankt Peterburg
Foto: 021.rs
Ministarstvo unutrašnjih poslova je saopštilo da je kontradiverzionim pregledom letelice ustanovljeno da je dojava o eksplozivnoj napravi, navodno postavljenoj u avionu koji je sa aerodroma "Nikola Tesla" trebalo da poleti za Sankt Peterburg, bila lažna.
Iz MUP-a su podsetili da je u poslednjih šest dana ovo bila četvrta lažna dojava.
"Policija zajedno sa tužilaštvom radi na identifikaciji i procesuiranju osumnjičenih koji su mejlom uputili ovu, kao i prethodne lažne dojave", istakli su u saopštenju.
 
U kontradiverzionom pregledu aviona učestvovali su pripadnici Čete za protivdiverzionu zaštitu i Čete vodiča službenih pasa Posebne jedinice policije Policijske brigade PU za grad Beograd, Specijalne antiterorističke jedinice, Uprave granične policije, Uprave saobraćajne policije i PS Surčin.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • A3

    17.03.2022 06:05
    Igre bez granica
    Nešto ovde zaudara jako. Mora biti da je čovek s podočnjacima proveo još jednu besanu noć smišljajući kako da se iskobelja iz sosa koji je sam napravio.
  • Piško

    16.03.2022 22:43
    ...
    Ovo radi neko iz vlasti, kao, šatro lete da ispoštuju Rusiju a zapravo ne mogu da lete.
  • Rus

    16.03.2022 21:35
    Sve je otislo u Honduras!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".