Uhapšeni nakon niza krađa: Pljačkali i bolnice i obdaništa

Skoro mesec dana su provaljivali u kafane i krali novac i platne kartice od zaposlenih i pacijenata u Domu zdravlja i bolnici u Valjevu, da bi ih policija konačno uhapsila.
Uhapšeni nakon niza krađa: Pljačkali i bolnice i obdaništa
Foto: 021.rs

Lisice na ruke stavljene su Valjevcima Đ. T. (40) i S. J. (37) zbog čitavog niza krađa, piše Blic.

Kako je saopšteno, oni se sumnjiče da su u toku juna provalili u dva ugostiteljska objekta na području grada, iz kojih su ukrali novac, laptop, mobilne telefone, kao i da su pokušali da provale u jedan stan iz koga ništa nisu ukrali.

Đ. T. je, međutim, u prethodnih mesec dana "harao" u valjevskom Domu zdravlja, Opštoj bolnici i jednom obdaništu gde je, kako ga sumnjiči policija, krao torbe, novac i platne kartice od zaposlenih i pacijenta, kao i da je podigao novac ukradenom karticom.
 
On se tako tereti da je izvršio četiri teške krađe, pet krađa, tešku krađu u pokušaju i falsifikovanje i zloupotrebu platne kartice, a S. J. za dve teške krađe i tešku krađu u pokušaju, koje je, kako se sumnja, učinio sa Đ.T. Policija je saopštila da je većinu ukradenih predmeta pronašla kod njih dvojice i vratila ih vlasnicima.
 
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Valjevu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će uz krivičnu prijavu biti priveden tužiocu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".