Palma za nedelju dana zvanično dobija ulicu u Paraliji "zbog velikih zasluga"

Predsednik Jedinstvene Srbije i narodni poslanik Dragan Marković Palma saopštio je danas da će u ponedeljak, 29. avgusta u Paraliji biti otvorena ulica koja će nositi njegovo ime.
Palma za nedelju dana zvanično dobija ulicu u Paraliji "zbog velikih zasluga"
Foto: 021.rs
"Shodno odluci Skupštine grada Katerini, 29. avgusta u Paraliji, koja pripada gradu Katerini, biće otvorena ulica koja će nositi ime Dragana Markovića Palme, zbog, kako stoji u odluci grčkih odbornika, njegove velike zasluge za širenje prijateljske, privredne, turističke i uopšte društvene saradnje između ovog kraja Grčke i Srbije", rekao je Marković na konferenciji za novinare u Jagodini.
Marković je kazao da će u Paraliji od 26. do 31. avgusta boraviti delegacija od 500 ljudi iz cele Srbije, koju će on predvoditi.
"Ovo je 16. godina kako u organizaciji Skupštine grada Jagodina, a o trošku donatora vodimo delegacije iz Srbije. Do sada je s nama u neke strane države putovalo više od 30 gradonačelnika i predsednika opština iz Srbije, kao i privrednici iz cele Srbije i rezultat tih poseta bio je dovođenje investitora, otvaranje radnih mesta u Srbiji i uspostavljanje ekonomskih kontakata naših privrednika s inostranim oko izvoza i uvoza", rekao je Marković.
 
"U ovoj delegaciji biće i zdravstveni radnici, kao i sveštenici Srpske pravoslavne crkve, poljoprivrednici, vaspitači...", dodao je Marković.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Jera

    23.08.2022 17:44
    Papak
    Palma se može pohvaliti najpismenijim botovima. Na poziv jednog da spaljuje ljude na lomači, istog sam mahnitog homofoba pitao kakav je osećaj. Pismeno mi odgovorio, a posle pet sekundi mi je komentarisanje bilo ukinuto. Probajte na F/book stranici ćelavog da ostavite normalan komentar.
  • Dragan

    23.08.2022 16:05
    Palma je najveći kralj. Ja sam išao na odmor u Jagodinu, on je od one varošice napravio ozbiljan grad, ima aqua park, zološki vrt, muzej voštanih figura...
  • Laloš

    23.08.2022 14:45
    Sada znamo gde normalni ne letuju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".